Ahmet Bircan Kimdir ?

Ahmet Bircan 1982 yılında Konya’ da dünyaya gelmiştir. Asıl uzmanlık alanı Microsoft yazılım teknolojileri olmakla birlikte veri tabanı ve Sistem/Ağ uzmanlıkları mevcuttur. Küçük yaşlardan beri en büyük hobisi bilgi teknolojileridir. Birçok firmaya serbest (freelance) web, masaüstü ve mobile uygulamalar geliştirmiş, içlerinde birçok firma ve devlet kurumunun bulunduğu müşteri portföyüne danışmanlık hizmetleri vermiştir.
Uzman olduğu Microsoft teknolojilerinin eğitimlerine resmi eğitmen olarak girebilmek için sertifika gereksinimlerini tamamlar ve ardından Microsoft Certified Trainer eğitiminde başarı gösterip Microsoft Sertifikalı Eğitmeni ünvanını alır. Birçok projede Senior Software Developer olarak görev almıştır. Bugüne kadar 10.000 saatin üzerinde Oracle, java, Microsoft yazılım, veri tabanı ve sistem konularında eğitimler vermiştir.
İşten artan zamanlarında yazilimhocasi.com sosyal sorumluluk projesini hayata geçirip, içeriğinde kendisine ait de 10 ‘larca eğitimin olduğu projenin yöneticiliğini üstlenmiştir.
İş hayatına 2012 yılı ilk çeyreğinde açtığı yazılım ve IT alanında geliştirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan Coder Bilişim isimli firması ile devam etme kararı alır. Coder Bilişim şu anda belediyeler, bakanlıklar gibi devlet kurumlarının ve hastaneler, enerji sektörü firmaları gibi özel sektörden firmaların bulunduğu kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Microsoft transkriptine ulaşmak için aşağıdaki linkten kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

https://mcp.microsoft.com/authenticate/validatemcp.aspx

Transcript ID : 827350
Access Code  : ahmetbircan

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: